Rejestracja spółek

Rejestracja spółek

Z nami zarejestrujesz Spółkę lub Jednoosobową Działalność Gospodarczą na terenie całej Polski

Oferujemy pomoc podczas całego procesu rejestracji tak aby proces założenia spółki lub JDG przebiegł bezproblemowo.

Dobierzemy właściwe kody PKD, wysokość kapitału zakładowego, umowę najmu siedziby. Założymy konto w systemie do rejestracji online i przygotujemy umowę na bazie wzorca. Zarejestrujemy spółkę w KRS (Krajowy Rejestr Sądowy), w US (Urząd Skarbowy, numer NIP, numer VAT), w ZUS (Zakład Ubezpieczeń Społecznych), w GUS (Główny Urząd Statystyczny, numer REGON) oraz zgłosimy rzeczywistych beneficjentów do CRBR.

Figurujemy jako podmiot uprawniony do rejestracji spółek w rejestrze działalności na rzecz spółek lub trustów prowadzonym przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach pod numerem wpisu RDST-53.

Z naszych usług korzystać mogą zarówno  Polacy jak i obcokrajowcy.

Biuro wirtualne

Biuro wirtualne

U nas wynajmiesz adres i obsłużysz korespondencję.

Udostępniamy Państwu adres do korespondencji i do umieszczenia w materiałach reklamowych.

Całość firmowej poczty może być kierowana na adres, pod którym znajduje się wirtualne biuro a nasi pracownicy odbiorą listy i drogą mailową poinformują  o ich nadejściu w dniu odbioru.  Ma to szczególne znaczenie w przypadku listów urzędowych gdy jest ograniczony czas na odpowiedź.

Dodatkowo oferujemy możliwość wykonywanie skanów korespondencji i ich wysyłkę na wskazany adres mailowy co pozwala na zaoszczędzenie czas przeznaczonego na prowadzenie biznesu.

Niewątpliwym atutem naszego biura wirtualnego jest możliwość skorzystania z biurka do pracy (w tym komputer, drukarka, internet) oraz pokoju lub sali konferencyjnej do spotkań z klientami.

Wirtualne biuro przydaje się tym przedsiębiorcom, których z różnych powodów nie ma na miejscu lub nie dysponują własnym lokalem oraz chcą zdecydowanie obniżyć koszty prowadzenia biura stacjonarnego.

Siedziba rejestrowa firmy

Siedziba rejestrowa firmy

Rejestracja siedziby  firmy pod adresem naszego biura wirtualnego.

Siedzibą firmy jest miejsce, w którym są wykonywane funkcje naczelnego zarządu przedsiębiorstwa. Dajemy Państwu do dyspozycji naszą lokalizację jako miejsce spotkań zarządu oraz nadzoru właścicielskiego spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych.

Wynajem sal szkoleniowych

Wynajem sal szkoleniowych

Oferujemy w pełni wyposażone sale szkoleniowe oraz zaplecze socjalne.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dwie klimatyzowane sale szkoleniowe o pojemności do 16 osób każda. Na wyposażeniu każdej z nich są: tablica suchościeralna, projektor z ekranem, telewizor/monitor 65 cali, biurka/pulpity, krzesła, internet. Sale posiadają węzeł sanitarny oraz wyposażony pokój socjalny.

Dodatkowo posiadamy do wykorzystania 20 stanowisk komputerowych z oprogramowaniem biurowym (MS Office).