Twój Biznes to Nasz Biznes

O nas

Od ponad 20 lat zajmujemy się finansami oraz obsługą rachunkowo-księgową przedsiębiorców.

Działalność księgową rozpoczęliśmy w 2000 roku i kontynuujemy ją do dzisiaj jako Kancelaria Księgowo-Podatkowa BIALTAX. Nasze kwalifikacje potwierdza certyfikat Ministerstwa Finansów, certyfikaty zawodowe naszej kadry, a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze rachunkowo-księgowej i kadrowej firm.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i certyfikowanych księgowych oraz specjalistów ds. kadr, ubezpieczeń i BHP. Stale aktualizujemy swoją wiedzę i podnosimy kwalifikacje poprzez regularne uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach oraz kursach zawodowych.

Usługi świadczymy zarówno stacjonarnie, jak i online obsługując podmioty bez względu na ich siedzibę. Naszym klientom udostępniamy moduł pozwalający na zdalną wymianę dokumentów oraz fakturowanie. Pracujemy na Comarch OPTIMA ERP – wiodącym na rynku oprogramowaniu dla biur rachunkowych . Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej – co ważne o bezszkodowym przebiegu.

Możesz nam zaufać – na wszystkie usługi udzielamy 5 letniej gwarancji.

Dlaczego warto
delegować księgowość?

Wsparcie profesjonalistów

Nasi pracownicy to fachowcy w dziedzinie księgowości i podatków, posiadający wieloletnie doświadczenie we współpracy z różnego rodzaju przedsiębiorstwami. Ciągłość szkoleń, podążanie za aktualnymi przepisami oraz znajomość procesów administracyjnych to gwarant wiedzy, która pozwala nam szybko i skutecznie rozwiązywać potencjalne problemy księgowe, kadrowe czy podatkowe naszych Klientów. Nasze biuro często wyręcza też przedsiębiorców w procesach pozyskiwania kredytów, dotacji lub dofinansowań.

Bezpieczeństwo

Prowadzenie księgowości wymaga przepastnej wiedzy na temat prawa podatkowego, które jak wiemy – ciągle się zmienia. Przedsiębiorcy często nie mogą, lub nie chcą poświęcać czasu na żmudne analizowanie obecnych procesów i norm administracyjnych. Tymczasem najmniejsze błędy w prowadzeniu ksiąg mogą mieć fatalne skutki prawne i finansowe. Zlecenie tego zadania profesjonalnemu podmiotowi jest gwarancją, że księgowość Twojej firmy będzie prowadzona odpowiedzialnie i rzetelnie, a ewentualne zmiany prawne nie spowodują niedopatrzeń w dokumentach.

Oszczędność czasu

Korzystanie z usług biura rachunkowego pozwala w pełni wykorzystać czas i potencjał na rozwijanie własnej działalności. Współpracując z nami zyskujesz większy spokój i pewność, nie musisz zajmować się skomplikowanymi kwestiami księgowo-podatkowymi, a zaoszczędzony czas możesz poświęcić na pozyskiwanie nowych klientów, czy udoskonalanie produktów i usług, w których się specjalizuje się Twoja firma i na których zarabia.

Mniejsze zatrudnienie własne

Prowadzenie księgowości we własnej firmie wiąże się z zatrudnieniem odpowiedniej osoby lub grupy osób, a co za tym idzie szeregiem zobowiązań związanych m.in. z wynagrodzeniem, składkami ZUS oraz składkami zdrowotnymi. Pracując z nami, nie musisz martwić się rotacją pracowników, zwolnieniami lekarskimi, urlopami czy podwyżkami – pracujemy jako partnerzy, w oparciu o obowiązki i rezultaty.

Niższe koszty prowadzenia działalności

Korzystanie z usług biura rachunkowego sprawia, że przedsiębiorcy nie muszą tworzyć specjalnego stanowiska dla księgowego, organizować dla niego regularnych szkoleń ani kupować odpowiedniego oprogramowania komputerowego i licencji. Rozwiązanie to sprawdzi się więc doskonale w każdym przedsiębiorstwie zarówno w firmie jednoosobowej jak i większej organizacji bez własnego działu księgowości.

Koncentracja na własnym biznesie

Dzięki współpracy z biurem rachunkowym przedsiębiorca zyskuje więcej czasu na to, co popycha działalność i jej skalę do przodu. Delegując księgowość, można skupić się na świadczeniu usług i docieraniu do nowych klientów, pozostawiając skomplikowane kwestie księgowo-podatkowe ekspertom w tej materii. Odblokowując zasoby i możliwości swoje oraz swoich pracowników, można skupić się na kwestiach priorytetowych dla własnego biznesu.

Nasz zespół

Prezez zarządu
Andrzej Łukaszuk

Główna księgowa
Agnieszka Łukaszuk

Samodzielna księgowa
Olga Osipowicz

Samodzielna księgowa
Julia Korolczuk

Specjalista ds. kadr i płac/ BHP
Izabela Krasucka

Asystent ds. księgowości
Milena Horbowiec-Lisiecka