Samodzielny księgowy/samodzielna księgowa

Zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości
  • prowadzenie uproszczonej księgowości
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • sporządzanie kalkulacji podatkowych (VAT, CIT,PIT)
  • współpraca z Urzędem Skarbowym
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  • prowadzenie innych ewidencji wymaganych przepisami
  • udział w kontrolach podatkowych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • wykształcenia kierunkowego w zakresie rachunkowości potwierdzonego certyfikatem zawodowym
  • co najmniej 3-letnie doświadczenia zawodowego na stanowisku księgowym;
  • bardzo dobrej znajomości przepisów w dziedzinie rachunkowości i prawa podatkowego;
  • kreatywności oraz zdolności analitycznego myślenia;
  • motywacji, gotowości do nauki i zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy;
  • umiejętności sprawnego korzystania z sieci internetowej, poczty elektronicznej oraz pakietu MS Office;
  • znajomości programu Comarch Optima SQL
  • punktualności, doskonałej organizacji pracy własnej, a także zaangażowania i lojalności;
  • umiejętności pracy pod wpływem presji czasu
  • chęci rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • stałe godziny pracy z wolnymi weekendami;
  • zgrany zespół doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych;
  • rozwój umiejętności – regularne szkolenia, kursy
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres praca@bialtax.pl wraz z oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bialtax Sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej przy ul. Łaziennej 3/6, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za uwagę. Zastrzegamy sobie przy tym prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami