Stażysta w dziale księgowości

Poszukujemy osoby zainteresowanej odbyciem stażu w dziale księgowości lub kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy prowadzeniu uproszczonej księgowości,
  • pomoc w prowadzeniu pełnej księgowości,
  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • archiwizacja i porządkowanie dokumentacji księgowej,
  • pomoc w prowadzeniu akt pracowniczych
  • pomoc w naliczaniu wynagrodzeń oraz składek do US i ZUS
  • pomoc przy sprawozdawczości do ZUS, US, GUS
  • pomoc w innych pracach bieżących biura.

Wymagania:

  • ukończenie bądź studiowanie takich kierunków jak finanse, rachunkowość, ekonomia, administracja,
  • bardzo dobra obsługa komputera,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra praca w zespole,
  • sprawna organizacja pracy, dokładność i samodzielność, lojalność
  • chęć nauki i rozwoju osobistego,

W trakcie stażu oferujemy:

  • indywidualną opiekę merytoryczną specjalistów ds. księgowości, kadr i płac
  • praktyczne wykorzystanie teoretycznej wiedzy zdobytej w trakcie studiów
  • praktyczną naukę obsługi systemów księgowych, kadrowych i urządzeń biurowych
  • zapoznanie z funkcjonowaniem działu księgowości,
  • zapoznanie z rodzajami i kierunkami obiegu dokumentów i zakresem zadań wykonywanych w dziale,
  • udział w procesie sporządzania sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP, bank, Urząd Skarbowy)

Po zakończeniu stażu:

  • wystawimy opinię na temat wykonywanej pracy potwierdzającą zdobyte doświadczenie i nabyte umiejętności
  • wybranym kandydatom oferujemy zatrudnienie i możliwość dalszego rozwoju kariery w naszej kancelarii

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: praca@bialtax.pl wraz z oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bialtax Sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej przy ul. Łaziennej 3/6, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za uwagę. Zastrzegamy sobie przy tym prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami