Specjalista ds. kadr i płac

Obowiązki

  • sporządzanie informacji i deklaracji podatkowych do Urzędu Skarbowego oraz dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS;
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy i nieobecności pracowników;
  • tworzenie zestawień, raportów i analiz związanych z zatrudnieniem i wynagrodzeniami;
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • sporządzanie sprawozdań do GUS oraz PFRON;
  • bieżąca współpraca z działem księgowości oraz innymi działami spółki,
  • dbałość o prawidłową ewidencję i dokumentację powstającą w ramach wykonywanych obowiązków oraz jej archiwizowanie.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • przygotowania zawodowego potwierdzonego certyfikatem zawodowym
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac
  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy, naliczania wynagrodzeń, rozliczania czasu pracy  (pakiet mobilności), ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych oraz PPK,;
  • praktycznej znajomości procedury zatrudniania obcokrajowców
  • kreatywności oraz zdolności analitycznego myślenia;
  • motywacji, gotowości do nauki i zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy;
  • umiejętności sprawnego korzystania z sieci internetowej, poczty elektronicznej oraz pakietu MS Office;
  • znajomości programów kadrowo płacowych (mile widziane Comarch OPTIMA SQL, Płatnik)
  • punktualności, doskonałej organizacji pracy własnej, a także zaangażowania i lojalności;
  • umiejętności pracy pod wpływem presji czasu
  • chęci rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • stałe godziny pracy z wolnymi weekendami;
  • zgrany zespół doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych;
  • rozwój umiejętności – regularne szkolenia, kursy
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres praca@bialtax.pl wraz z oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bialtax Sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej przy ul. Łaziennej 3/6, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za uwagę. Zastrzegamy sobie przy tym prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami